حمل و نقل

فروشگاه تک باش ، سعی دارد با ارسال به موقع سفارشات ، خرید اینترنتی را به تجربه خریدی ایده آل تر تبدیل سازد. ارسال و تحویل کالا بسته به نوع کالا و سایر شرایط ارسال می تواند متغیر باشد. البته تیم ارسال ما ، تمام تلاش خود را می کند تا در زمان مقرر شده و محصولی کاملا سالم را به مشتری تحویل دهند. همچنین باید به مخاطبان خود خاطر نشان کنیم محصولی که توسط باربر خصوصی ارسال می شود تست و بررسی می شود ، سپس برای شما ارسال می گردد. شما نیز هنگام تحویل سفارش خود ، می توانید محصول را بررسی کنید و در صورت رضایت کامل ، مابقی هزینه کالا را پرداخت نمایید.

تک باش ، دارای تیم ثبت سفارش و ارسال محصول می باشد و اغلب محصولات بزرگ مانند یخچال ، تلویزیون ، ماشین لباسشویی و… را از طریق باربر خصوصی ارسال می کند. زمانی که یک محصول از طریق پیک خصوصی ارسال می شود ، بعد از ثبت نهایی سفارش ، لازم است که مبلغی جهت هزینه ارسال کالا واریز شود که به عنوان بیعانه در نظر گرفته می شود.
در این نوع ارسال ، گیرنده می تواند محصول خود را به طور کامل بررسی نماید تا از اصالت و سلامت فزیزکی کالا مطمئن گردد. یکی دیگر از مزایای این روش ارسال ، تحویل درب منزل می باشد و شما می توانید زمان و شرایط تحویل کالا را به طور دقیق با کارشناسان فروش ما ، در میان بگذارید. میانگین زمان ارسال محصول 2 تا 5 ورز (با در نظر گرفتن شرایط بین راه) می باشد.
* بهتر است زمانی باربر محصول را تحویل می دهد به طور کامل محصول را بررسی کنید تا در صورت وجود هرگوونه مشکل ، کارشناسان ما بهتر بتوانند مشکل شما را بررسی و رفع نمایند.

محصولاتی که از نظر ابعاد و وزن ، کوچکتر هستند مانند لوازم خرد خانگی و صنعتی ، از طریق پست و هم باربر خصوصی قابل ارسال هستند.
شما زمانی که محصولی را از طریق پست ارسال می کنید باید ابتدا قسمت خرید کالا و هزینه ارسال را به طور کامل پرداخت نمایید. بنابراین مسئول ارسال تک باش تنها می تواند قبل از خرید از سلامت کالا مطمئن باشد و هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکن است در بین راه رخ دهد بر عهده ندارد. البته خرید از طریق پست می تواند هزینه کمتری داشته باشد بنابراین در صورت تمایل ، می تواند گزینه ای مقرون به صرفه باشد.