سوالات متداول تک باش

فروشگاه تک باش در بهار سال 97 فعالیت های خود را در زمینه فروش محصولات ، به طور رسمی آغاز کرده است. تک باش دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و همچنین لوگوی رسمی تأیید هویت از وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

بلافاصله بعد از ثبت محصول ، تیم ارسال کالا ، اقدام به ارسال مرسوله خواهند کرد و با توجه به نوع محصول و شرایط راه ، سفارش شما بین 24 تا 48 ساعت به دست شما خواهد رسید. البته اگر مایل باشید که محصول خود را از اداره پست و یا تیپاکس دریافت کنید ، زمان تحویل کالا بستگی به شرایط اداره پست خواهد داشت.

بهتر است بدانید که برندهای معتبری همچون LG، Sony،Samsung برای گسترش دامنه فعالیت های خود ، در کشور های متعددی تولیدات خود را توسعه داده اند بنابراین خط تولید نیم تواند اهمیت بیشتری در مقایسه با برند کالا داشته باشد. گرچه کارشناسان خبره ما در تک باش تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهند داد.

به طور 100% می توانیم به شما این تضمین را بدهیم که بعد از اینکه محصول خود را انتختاب کردید و بیعانه اولیه پرداخت شد ، قیمت توافقی کالا (حتی با وجود نوسانات قیمت) دچار هیچگونه تغیری نخواهد شد.

با توجه به نوسانات هر روزه قیمت بهتر است سفارش خود را به صورت تلفنی و بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان ما ، ثبت نمایید.

روال ارسال و تحویل کالا با توجه شرایط خریدار خواهد بود یعنی شما می توانید با ارسال آدرس دقیق و زمان تحویل ، سفارش خود را هر ساعت از شبانه زور که مایل بودید دریافت کنید. زمانی که محصول خود را از باربر خصوصی دریافت کردید و از محصول راضی بودید ، می توانید از دفترچه گارانتی برای نصب کالا استفاده کنید.

مبلغ تمام شده ی محصول به صورت کارت به کارت (*درگاه پرداخت اینترنتی تک باش فعلا غیر فعال می باشد) بعد از دریافت درب منزل و رضایت کامل پرداخت می شود.
امان خرید از طریق پرداخت اقساط و چک وجود دارد؟
متأسفانه در حال حاضر این امکان فراهم نیست.

طرف قرارداد فروشگاه تک باش با شرکت سانا صنعت است. این شرکت در سراسر ایران دارای نماینده و افراد متخصص است و دفتر مرکزی آن در تهران و شهرستان بانه می باشد.
*(شرکت روژیار صنعت سانا ، با شماره ثبت 766 شناسه ملی 14005986943)

بله شما می توانید از گارانتی شرکتی کالا صرفه نظر کنید و تنها از مزیای ضمانت فیزیکی و اصالت کالا بهره مند شوید.